Про біржу "Прайс"

Рівненська міжрегіональна універсальна товарно-майнова біржа "ПРАЙС” утворена згідно угоди засновників від 25 грудня 1998 року відповідно до вимог Законів України "Про товарну біржу”, "Про власність", "Про підприємства в Україні”, інших законодавчих актів на добровільних засадах.

Відповідно до рішення засновників Біржі у липні 2000 року до РМУТМБ «Прайс» приєдналась згідно рішення засновників, раніше утворена товарно-майнова біржа «Ринг», заснована у квітні 1998 року.

Рівненська міжрегіональна універсальна товарно-майнова біржа "ПРАЙС” є правонаступником усіх прав та обов'язків Рівненської універсальної товарно-майнової біржі "РИНГ”.

Вищим органом управління товарної біржі є загальні збори її членів. У період між загальними зборами членів товарної біржі управління нею здійснює біржова рада. Контролюючим органом товарної біржі є контрольна (ревізійна) комісія. Біржова рада і контрольна (ревізійна) комісія обираються загальними зборами членів товарної біржі, компетенція та повноваження комітету і комісії визначаються статутом товарної біржі. Повсякденне керівництво діяльності біржі здійснює дирекція. Директор – Мельник Руслан Леонідович. Начальник департаменту обліку та розрахунків – Харковець Надія Петрівна.

Для управління товарною біржею та забезпечення її функцій на біржі функціонують департаменти:

  1. сільськогосподарської та промислової продукції;
  2. обліку та розрахунків;
  3. нерухомого майна та транспортних засобів;
  4. котирувальна комісія.

РМУТМБ "Прайс” надає послуги з:

  • організації та проведення аукціонів та торгів: сільськогосподарською та промисловою продукцією, транспортними засобами, нерухомістю;
  • організації та проведення публічних біржових аукціонів та торгів з продажу майна, що перебуває у державній, комунальній власності та у віданні громади;
  • організації та проведення публічних біржових аукціонів та торгів з продажу майна, що перебуває у податковій заставі;
  • організації та проведення публічних біржових аукціонів та торгів з продажу необробленої деревини;
  • проведення експертної оцінки за Угодою категорій: А, В, С.

Рівненська Міжрегіональна Універсальна Товарно-Майнова Біржа "ПРАЙС" звертає увагу усіх партнерів, брокерів, клієнтів на зміну банківських реквізитів, за якими з 01.11.2019 р. повинні здійснюватись платежі на адресу біржі, а саме:

п/р UA633333680000026004301929446 в АТ "ОЩАДБАНК",

МФО 333368. Код ЄДРПОУ 25675153. 

В разі здійснення розрахунків з біржею за іншими банківськими реквізитами, РМУТМБ "ПРАЙС" не нестиме відповідальності за збереження коштів в установах банків.